Voľné pracovné miesto: MAT - BIO, CHE

Základná škola, Fatranská 14, Nitra

prijme do zamestnania učiteľa/učiteľku ZŠ (2. stupeň)

Aprobácia: matematika - biológia (príp. CHE, VYV, HUV, INF)

Termín nástupu: 1. 9. 2021

Rozsah úväzku: 100 %

Vzdelanie: podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancoch, ovládanie štátneho jazyka

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Voľné pracovné miesto: SJL - VYV, HUV

Základná škola, Fatranská 14, Nitra

prijme do zamestnania učiteľa/učiteľku ZŠ (2. stupeň)

Aprobácia: slovenský jazyk a literatúra - výtvarná výchova, hudobná výchova