Ocenenie žiakov 2018/2019 primátorom mesta

Žiaci, ktorí počas školského roka 2018/2019 žali úspechy na rôznych súťažiach, či už na Slovensku, alebo v zahraničí, si prišli po ocenenie do Obradnej siene mesta Nitry.

Čestné uznanie a knižný darček si prevzalo 31 jednotlivcov a 16 kolektívov 26. 6. 2019. 

Za šírenie dobrého mena Nitry sa týmto šikovným Nitranom poďakoval primátor Marek Hattas. „Chceme vás oceniť za to, že cibríte svoje talenty, posúvate sa dopredu a robíte dobré meno nášmu mestu,“ zdôraznil v príhovore k žiakom. 

Za našu školu sa z ocenenia tešili Marek Kováč z IX. C, ako víťaz krajského kola v Orientačnom behu a úspešný reprezentant celoslovenského kola, Romanka Hrnčárová, žiačka V. C ,za 1. miesto v krajskom kole súťaže Hľadáme nových olympionikov a 2. miesto v celoslovenskom kole menovanej súťaže a Viviana Šimová, žiačka VI. A, za 3. miesto v  krajskom kole súťaže Hľadáme nových olympionikov a úspešnú reprezentáciu v celoslovenskom kole.

 

Tešíme sa a sme právom hrdí!!!

https://nitraden.sk/foto-mesto-nitra-ocenilo-najuspesnejsich-ziakov-zakladnych-skol-tohto-roka/

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.