Výtvarné úspechy Alexandry Sabovej

Aj v tomto školskom roku 2020/2021 talentovaná Saška zo VI.A, získala výborné umiestnenia v rôznych významných výtvarných súťažiach.

XVII. ročníku celoslovenskej výtvarnej súťaže „Komenský a my“ -  „Mosty dnes a v budúcnosti“  sa umiestnila  na nádhernom 1. a 3. mieste.

V 12. ročníku celoslovenskej výtvarnej súťaže, vyhlásenej pri príležitosti 76. výročia Slovenského národného povstania a 75. výročia ukončenia 2. svetovej vojny  - Cesty za poznaním minulosti , v 2. kategórii získala prácou „Aj počas vojny mali deti svoje sny“- krásne  1. miesto.

Jej „ Kôš plný vitamínov “ dominoval v  II. kategórii  VIII. ročníku súťaže -  HOVORME O JEDLE - CHUTNÉ MAĽOVANIE.

Ďakujeme, Saška, za krásnu reprezentáciu našej školy a želáme Ti veľa ďalších kreatívnych nápadov .