"... a Slovo bolo u Boha..."

Dňa 23. 11. 2017 sa na Základnej škole sv. Don Bosca v Topoľčanoch konalo krajské kolo v prednese kresťanskej poézie a prózy "... a Slovo bolo u Boha...".

Súťaže sa zúčastnili aj traja žiaci našej školy: Romanka Hudecová z III. C, Adelka Koščialiková zo IV. B a Jožko Repiský z V. B. Slávnostné otvorenie sa začalo svätou omšou, ktorú svojím spevom spestril mládežnícky spevokol. Po jej skončení mal pár povzbudivých slov pre recitátorov aj pán riaditeľ.

Žiaci podávali obdivuhodné výkony. Pre všetkých zúčastnených - súťažiacich i porotcov - to bol nádherný umelecký zážitok. Na konci súťaže nastalo vyhodnotenie. Napriek tomu, že sme sa neumiestnili, získali sme cenné skúsenosti, ktoré môžeme zúžitkovať v nasledujúcom ročníku súťaže. Odmenou nám boli príjemne strávené spoločné chvíle.

Ďalšie fotografie nájde TU: