Online beseda so spisovateľom Danielom Hevierom

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

12. 11. 2020 sa žiaci III. A online spojili so významným slovenským spisovateľom Danielom Hevierom. V úvode im porozprával o svojom detstve, o tom, aké to bolo, keď bol tretiak on. Deti mali pripravené množstvo otázok, na ktoré im pán spisovateľ ochotne odpovedal. Hovoril o tom, ako začal písať knihy, ako dlho mu trvá napísať knihu, čo ho inšpiruje pri práci ale aj koľko zarába, koľko má detí, aká je jeho obľúbená farba, ... Poradil deťom, ktoré sa snažia tvoriť, písať, vymýšľať. Na záver deťom dokonca zarepoval svoju báseň. Čas, ktorý strávili s D. Hevierom bol veľmi príjemný a pre všetky deti nezabudnuteľný.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.