Online beseda so spisovateľom Danielom Hevierom

12. 11. 2020 sa žiaci III. A online spojili so významným slovenským spisovateľom Danielom Hevierom. V úvode im porozprával o svojom detstve, o tom, aké to bolo, keď bol tretiak on. Deti mali pripravené množstvo otázok, na ktoré im pán spisovateľ ochotne odpovedal. Hovoril o tom, ako začal písať knihy, ako dlho mu trvá napísať knihu, čo ho inšpiruje pri práci ale aj koľko zarába, koľko má detí, aká je jeho obľúbená farba, ... Poradil deťom, ktoré sa snažia tvoriť, písať, vymýšľať. Na záver deťom dokonca zarepoval svoju báseň. Čas, ktorý strávili s D. Hevierom bol veľmi príjemný a pre všetky deti nezabudnuteľný.

Zoznam žiakov III. A

Zoznam žiakov III. A na školský rok 2020/2021

tr. učiteľka: Mgr. Erika Kupková

 

P.č. Priezvisko Meno
1. Ácsová Adela
2. Babicová Hanka
3. Brešťanský Alexander
4. Čičo Matúš
5. Dubeňová Sofia
6. Gajdošová Emma
7. Herman Maxim
8. Hlucháň Damián
9. Jusnová Nina
10. Korgo Michal
11. Kováčová Karin
12. Kresan Gabriel
13. Lauko Samuel
14. Mondočko Oliver
15. Neumanová Nela
16. Očadlíková Bibiana
17. Ondrušek Samuel
18. Palotáš Patrik
19. Pastierová Karin
20. Priščák Adam
21. Rebej Matúš
22. Šimoňák Ivan
23. Uličná Nina