Online poradenstvo

Aj počas karanténnych opatrení pracuje na našej škole tím školských psychologičiek. Obe sme žiakom a rodičom k dispozícii počas celého pracovného týždňa. Aktívne komunikujeme cez rôzne kanály a môžete nás kontaktovať s akýmkoľvek problémom, ak potrebujete pomocnú ruku. Každý psychológ je viazaný mlčanlivosťou, preto sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Celá komunikácia ako aj akékoľvek zdieľané informácie zostávajú len medzi nami a nikto iný k nim nemá prístup.

Môžete sa na nás obrátiť, ak:

• prežívate ťažké obdobie a neviete si s tým sami poradiť
  • vás trápia kamarátske alebo rodinné vzťahy
  • sa k vám niekto správa neprimerane, ubližuje vám a vy neviete, na koho sa obrátiť
  • je čokoľvek iné, s čím by ste potrebovali/a pomoc
  • potrebujete len napísať niekomu, kto vás bude „počúvať“

Neváhajte nás kontaktovať:

Mgr. Lenka Hrušková

Tel.č.: 0908279722

FB: Lenka Hrušková (školská psychologička)

Mgr. Michaela Berkyová

Tel.č.: 0940368516