Turistický záujmový útvar

Škola ponúka žiakom množstvo záujmových útvarov s rôznorodým zameraním. Medzi nimi je aj Turistický záujmový útvar,  ktorého náplňou je zvyšovanie fyzickej aktivity, zapájanie sa do športových aktivít,  spoznávanie historických a turistických lokalít v meste Nitra. Záujmové útvary navštevujú deti rôznych ročníkov, čo v nich upevňuje spolupatričnosť. Z blízkeho okolia sme navštívili EKOpark na sídlisku Chrenová a jej staršiu časť. Vlastným príkladom sa snažíme deti motivovať a inšpirovať ich k zdravému životnému štýlu, snažíme sa o rozvoj kladných vlastností, učíme ich samostatnosti, vytrvalosti, ale aj vzájomnej spolupráci a tolerancii.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.