Kino Lipa - srdce Chrenovej

Milí rodičia,

keďže našej škole, ako aj školám na sídlisku Chrenová, chýba priestor na kultúrne aktivity, na prezentáciu a vystúpenia žiakov pre školu, rodičov, starých rodičov alebo pre spoluobčanov Chrenovej, vítame zámer mesta Nitra, aby bývalé kino Lipa slúžilo, tak ako v minulosti, na kultúrne a spoločenské účely, ktoré sme ako škola často využívali.

Potrebujeme priestor, kde sa budeme môcť stretávať s rodičmi a starými rodičmi svojich žiakov, kde budeme realizovať vystúpenia pri príležitosti Dňa matiek, Úcty k starším, výročiam školy, realizovať výchovné koncerty na mnoho aktuálnych tém a pod.

Ak chcete podporiť zámer a navrátiť objekt - kino LIPA, na jeho pôvodné účely, môžete tak urobiť prostredníctvom tejto petície.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.