Usmernenie k prevádzke od 16. 9. do 18. 9. 2020

Vážení rodičia, pokiaľ nevyjdú nové usmernenia z MŠ v priebehu dnešného a zajtrajšieho dňa, bude vyučovací proces na ZŠ prebiehať do 18. 9. 2020 tak, ako doteraz, s výnimkami pre ŠKD.

Od 16. 9. 2020 bude fungovať ranný ŠKD, kde bude zabezpečený dozor.

V triedach III. A a IV. B bude poobedný ŠKD do 18. 9. samostatne (bez miešania sa skupín), trvať bude do 15.00.

ETV/NBV sa zatiaľ spájať nebudú, ani INF/THD v piatom ročníku. Pre TSV platí aj naďalej zákaz využívania telocvične. Jazyky a INF, THD vo vyššom ročníku sa budú deliť na skupiny a začnú využívať učebne, ktoré sa budú riadne dezinfikovať.

Organizácia vyučovania sa nezmení, obed bude prebiehať v nezmenenom režime.

Zmena nastáva v zmysle nariadenia ÚVZ SR v povinnom období nosenia rúšok - do 30. 9. 2020 pre žiakov druhého stupňa, vysoko odporúčané sú aj u žiakov prvého stupňa.

Ďakujeme za porozumenie. Vedenie školy