Rozvrh od 30. 3. 3020

Vážení rodičia, po rozhovore s učiteľmi, sme sa dohodli na vyučovaní v rámci II.st. podľa nasledovného rozvrhu. V prípade, že niektorý učiteľ v niektorý deň nebude môcť, dá Vám informáciu, kedy sa bude vašim deťom venovať. MAT a SJL si vyhradzuje právo venovať sa Vám aj viackrát do týždňa, max. však trikrát, CUJ dvakrát. Prosím, rešpektujte to.

I. st. sa bude venovať len hlavným predmetom: SJL, MAT, PVO, PDA, VLA, ANJ. Každý deň jeden predmet. Samozrejme, žiaci by sa mali venovať aj čítaniu či písaniu diktátov. Nie síce v tom istom tempe, ako počas školy, ale považujeme to za dôležité. Mnohí ste si už našli systém a takto to v súčinnosti s p. uč. realizujete.

Začíname pondelkom 30. 3. 2020.

 

  5. roč. 6. roč. 7. roč. 8. roč. 9. roč.
Pondelok SJL GEG, FYZ BIO, CUJ ANJ, DEJ MAT, OBN
Utorok MAT SJL GEG, FYZ BIO, CHE ANJ, DEJ
Streda ANJ, DEJ MAT SJL, CHE GEG, OBN BIO, CUJ
Štvrtok BIO, SJL ANJ, DEJ MAT, OBN SJL, FYZ CHE, GEG
Piatok GEG, MAT BIO, OBN ANJ, DEJ MAT, CUJ SJL, FYZ

 

V dňoch 6., 7., 8. 4. 2020 sa budú žiakom druhého stupňa venovať učitelia výchov, informatiky, techniky a prvému stupňu p. vychovávateľky. Aby si aj žiaci, rodičia a pedagógovia oddýchli a mali čas na prípravu do ďalších dní.

Náš návrh spočíva len v doobedňajšej výuke, max. 2-3 vyuč. hodiny. Úlohy však môžu žiaci robievať, v prípade potreby, aj v poobednajších hodinách.

V čase Veľkej noci si všetci doprajeme zaslúžený oddych, venujte sa svojim ďeťom, choďte do prírody (mimo ľudí), načerpajte energiu zo slniečka. 

Ďakujeme. 

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.