Škola priateľská deťom

Milí rodičia, priatelia,

naša škola sa rozhodla, že budeme opäť pomáhať. Tentokrát sme sa zaregistrovali do programu ŠKOLA PRIATEĽSKÁ K DEŤOM, ktorý organizuje UNICEF.
Podmienkou pre zapojenie a možnosti niesť tento hrdý názov je zapojenie sa do určitých aktivít. Vzdelávacie pripravia naše školské psychlogičky a fundraisingová bude o roznesení niekoľkých letákov.

My sme sa ale rozhodli, že pomôžeme ešte jednou a to zapojením sa do sms súťaže a každý kto bude chcieť - učiteľ, rodič, priateľ školy, pošle sms v sume 3 € na číslo 844 v tvare Fatranská pomáha. Je to na Vás, či chcete, alebo nechcete prispieť. Nikoho nenútime, no zároveň budeme radi.

Súčasťou tejto zbierky je možná výhra. Všetky informácie sa nachádzajú na priloženom letáku.

Ďakujeme za spoluprácu a za to, ako svoje detičky inširujete k robeniu DOBRA. Vážime si to!!!

Fatranská_pomáha.jpg