Potravinová zbierka

Od 1. 10. - 17. 10. 2021 sa bude na našej škole konať Potravinová zbierka v spolupráci s Potravinovou bankou Slovenska pri príležitosti Medzinárodného dňa boja proti chudobe (17. 10.).
Žiaci môžu trvanlivé potraviny (ryža, strukoviny, cestoviny, múka, detská krupica, detské výživa, detské príkrmy, instantné polievky, konzervy, káva, čaj, olej, ocot, cukor, soľ, koreniny, med, lekvár, puding, sušené ovocie, sušienky, sušené mlieko...) prípadne drogériu (prací prostriedok, prostriedok na umývanie riadu, dezinfekcia, sprchový gél, šampón, zubná pasta, toaletný papier...) nosiť svojim triednym učiteľom. 
Veríme, že sa nám podarí vyzbierať dostatok potravín a pomôcť tak ľuďom a rodinám, ktoré to potrebujú.
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.