Hmyzí hotel

Žiaci IV.B majú radi prírodu, poznávajú ju na vyučovaní prírodovedy. Uvedomujú si, že jej súčasťou je aj hmyz. Ten môže byť pre človeka bezvýznamný, nebezpečný, no taktiež užitočný. Aby sa nevytratil z okolia, žiaci dostali výborný nápad zostrojiť hmyzí hotel. Poprosili o pomoc otecka Sanelky Šimončíkovej, ktorý im zhotovil drevené diely, požičal náradie a pridal lak na ošetrenie dreva. Vďaka tejto spolupráci sa hotel vydaril. Ešte ho vyplnili prírodným materiálom a pán školník im pomohol zakryť ho sieťou. Nakoniec vybrali vhodné miesto v areáli školy, kde ho umiestnili. Nech sa páči, návštevy sú vítané...

Fotografie