Škola v prírode 2019 I. - IV. D

V týždni od 27. 5. do 31. 5. 2019 žiaci z Janíkoviec absolvovali školu v prírode. Ich prechodným domovom sa stala Stará Myjava, nachádzajúca sa v prekrásnom lesnom prostredí neďaleko Myjavy. Okrem hravého učenia a utvrdzovania učiva si mohli vyskúšať svoje zručnosti v jazde na koni, streľbe z luku, jazde na štvorkolke, rybolove, na lezeckej stene, pri výrobe šperkov,... Počas večerného programu sa mohli zapojiť do súťaží, v ktorých si ostatní účastníci volili talent Fantázie, Miss a Mister-a Fantázie, Tanečník-a Fantázie. Svoju šikovnosť a podnikateľské schopnosti uplatnili pri aktivite Podnikanie.  Každý večer sa vytancovali na diskotéke alebo si pozreli rozprávku v kine. Plní krásnych zážitkov sa v piatok vrátili  domov.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.