Škola v prírode 2019 II.A, B, C, III. A

Euromesto sa nachádza nad  obcou Častá. Ubytovaní sme boli v 3, 4 a 5 – lôžkových izbách. Každá izba mala svoje sociálne zariadenie so sprchovým kútom. V penzióne sa nachádzala spoločenská miestnosť, jedáleň a detský kútik, knižnica, výtvarný ateliér, tanečné štúdio. Strava sa podávala 5x denne spolu s nápojom. Pitný režim bol dodržaný, vždy bol k dispozícii čaj alebo voda. Ubytovanie bolo vhodné pre školu v prírode, niektoré izby už boli prerobené.  Strava bola chutná, deti často chodili na dupľu. K dispozícii sme mali  ihrisko, veľký areál s trávnatou plochou. Mali sme naplánovaný výlet v stredu na Červený Kameň. Keďže počasie nám neprialo, presunuli sme ho na piatok v dopoludňajších hodinách. V areáli sme mali ukážku sokoliarskeho umenia, videli sme orla, sokola, sovu aj krkavca, ktorí nám prelietali tesne nad hlavami. Boli sme poučení, že nemáme kričať, pískať, jesť a vstávať, nakoľko to všetko boli dravce, aby omylom na niekoho nezaútočili. Počasie nám neprialo.  Hry sa realizovali vonku len v stredu. V pondelok v popoludňajších hodinách, v utorok a vo štvrtok pršalo. Hry boli pripravené aj vo vnútorných priestoroch, takže deti mali dostatok zábavy aj pohybu.  Program bol vystavaný vynikajúco. Samozrejme, nechýbalo nakupovanie suvenírov v penzióne aj na Červenom Kameni. Návrat bol v piatok  v popoludňajších hodinách / 16:00h/.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.