UVOD Slider

e-strava

e strava

Nový školský rok 2019/2020

2. 9. 2019, po štyridsiatich rokoch, keď na pôde našej školy stáli prví žiaci, zamestnanci školy či rodičia, sme otvorili školský rok 2019/2020.

Privítali sme všetkých žiakov, zamestnancov, rodičov či hostí. Špeciálne pozornosť sme upriamili k našim prváčikom, novým žiakom a novým zamestnancom školy.

Veríme, že sa pedagógovia plní sily  a chuti do práce postavia za katedry, zvládnu svoje povinnosti s úsmevom a veríme, že ich práca pre nich bude i naďalej poslaním a naplnením sna o šikovných, po vedomostiach bažiacich žiakoch. Sme presvedčení, že ich, ale aj naša snaha bude ocenená a aj naďalej budú z našej školy našou spoločnou zásluhou odchádzať múdri, inteligentní a vzdelaní žiaci.

Ku všetkým prítomným sa prihovorili aj p. poslanci: p. Štefek a p. Oremus a ponúkli našej škole, našim pedagógom, v prípade potreby, pomoc a popriali im krásny nový školský rok.

Prajeme žiakom, nám, učiteľom a aj rodičom hlavne  veľa zdravia, trpezlivosti, úspechov a pohody v novom školskom roku. To, či bude úspešný, záleží na každom jednom z nás.

Vedenie školy.