Majstrovstiev Slovenska v chove hovädzieho dobytka

Dňa 11.9 sa žiaci 6.B triedy zúčastnili 1.ročníka Majstrovstiev Slovenska v chove hovädzieho dobytka. Vyskúšali si úlohu organizátorov veľkého podujatia s medzinárodnou účasťou. Svojej úlohy sa zhostili na výbornú. 

Tanec ako šport

Vďaka grantovému programu mesta Nitry “Mením moje mesto” máme možnosť priniesť vám “Tanečný krúžok” na troch ZŠ v Nitre a to úplne ZADARMO.

Jednou z nich je aj naša ZŠ.

Projekt “Tanec ako šport” podporilo Mesto Nitra v grantovom programe Mením Moje Mesto, v spolupráci s Nitrianskou komunitnou nadáciou.

Podporte svoje deti v pohybe a prihláste ich online na:

https://www.akademiatanca.sk/dajtetancusancu/

Finále slovenskej atletickej ligy

31. 8. sa uskutočnilo v Nitre finále slovenskej atletickej ligy 2019. 

Sme hrdi, že sa toho zúčastnili aj naši bývali žiaci, ale najmä pedagóg Janko Šuba. V trojskoku si vyskákal prvé miesto a urobil tak radosť nielen klubu, ale aj nám, jeho kolegom. 

Sme na teba, p. kolega, veľmi hrdí...

Ďakujeme...

Nový školský rok 2019/2020

2. 9. 2019, po štyridsiatich rokoch, keď na pôde našej školy stáli prví žiaci, zamestnanci školy či rodičia, sme otvorili školský rok 2019/2020. 

Privítali sme všetkých žiakov, zamestnancov, rodičov či hostí. Špeciálne pozornosť sme upriamili k našim prváčikom, novým žiakom a novým zamestnancom školy.

Veríme, že sa pedagógovia plní sily  a chuti do práce postavia za katedry, zvládnu svoje povinnosti s úsmevom a veríme, že ich práca pre nich bude i naďalej poslaním a naplnením sna o šikovných, po vedomostiach bažiacich žiakoch. Sme presvedčení, že ich, ale aj naša snaha bude ocenená a aj naďalej budú z našej školy našou spoločnou zásluhou odchádzať múdri, inteligentní a vzdelaní žiaci.

Ku všetkým prítomným sa prihovorili aj p. poslanci: p. Štefek a p. Oremus a ponúkli našej škole, našim pedagógom, v prípade potreby, pomoc a popriali im krásny nový školský rok.

Prajeme žiakom, nám, učiteľom a aj rodičom hlavne  veľa zdravia, trpezlivosti, úspechov a pohody v novom školskom roku. To, či bude úspešný, záleží na každom jednom z nás.

Vedenie školy.

 

Strana 1 z 12