UVOD Slider

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Projekt sebadôvery Dove

Dove projekt sebadovery5. 4. 2019 sa žiačky VIII. C zapojili do projektu sebadôvery Dove, ktorý pomáha mladým ľuďom vo veku 11 - 15 rokov, aby si verili, boli spokojní sami so sebou, uvedomili si, akí sú jedineční a skvelí. 

Projekt je celosvetový a vznikol so zámerom pomáhať nám, pedagógom, s výchovným procesom v tomto citlivom veku.

Veríme, že žiaci ocenili informácie, ktoré im poskytli lektori projektu a workshop im dal cenné informácie využiteľné v ich bežnom živote.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.