UVOD Slider

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Karneval 2019 v ŠKD

Fašiangy sú prechodom medzi zimným a jarným obdobím. Sú symbolom veselosti a zábavy. Aj deti v ŠKD z I., II., III., V., VI., VIII., X., XI. a Xll. oddelenia sa chceli zabaviť a zatancovať si. Na sebe mali masky od výmyslu sveta, že ich ani pani vychovávateľky nespoznali. A karneval mohol začať. Pani vychovávateľky sa prezliekli tiež a spolu s deťmi v telocvični roztočili diskotéku.

5. 3. 2019 prežili deti v škole v Janíkovciach tiež veselý deň. Po vyučovaní, ktoré sa realizovalo v maskách, sa deti z XIII. oddelenia ŠKD a krúžku Šikovné ruky previezli autobusom na ZŠ, Fatranská. Tam sa zabavili s kamarátmi z ostatných oddelení na karnevalovej diskotéke. Všetkým masky veľmi pristali.

 

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.