UVOD Slider

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

2% z DANE

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby Tlačivo k stiahnutiu nájdete v zložke tlačivá.

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Okresné kolo DEJ OL

Dňa 14. 2. 2019 sa uskutočnilo okresné kolo Dejepisnej olympiády v priestoroch Základnej školy Benková v Nitre. Okresného kola sa zúčastnili žiaci:

9. ročníka: Zumka Nguyen - 2 . m., Ivana Zátopková - 3. m.

8. ročníka: Petra Horváthová - 1. m., Tatiana Šubová - 12. m.

7. ročníka: Šimon Šebo - 21. m., Oliver Sviatko - 30. m.

6. ročníka: Tamara Kasanová - 11. m., Ella Juliniová - 13. m.

Petra Horváthová a Zumka Nguyen, ktoré skončili na skvelom 1. a 2. mieste, postupujú do krajského kola Dejepisnej olympiády, ktoré sa uskutoční dňa 21.3.2019 na Spojenej katolíckej škole sv. Vincenta de Paul v Leviciach.

Ďakujeme žiakom za výbornú reprezentáciu školy v náročnej súťaži a záujem o dejepis, ako aj p. uč. PhDr. J. Blahovi, ktorý žiakov pripravoval.