UVOD Slider

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

2% z DANE

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby Tlačivo k stiahnutiu nájdete v zložke tlačivá.

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Okresné kolo BIO OL C

V utorok 12. februára 2019 sa na pôde našej školy uskutočnilo okresné kolo Biologickej olympiády kategórie C určenej pre žiakov 8. a 9. ročníka ZŠ a 3. a 4. ročníka gymnázií s osemročným štúdiom.

Našu školu úspešne reprezentovali dve žiačky ôsmeho ročníka. Na 7. mieste sa umiestnila Minh Hang Nguyen z VIII. B a na 1. mieste sa umiestnila Ema Alica Blažiová z VIII. A, ktorá bude okres Nitra reprezentovať na krajskom kole dňa 23. marca 2019 na Spojenej škole v Nitre.

Dievčatám gratulujeme a Emke držíme palce.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.