UVOD Slider

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Šaráda 2019 - Bláznivý piatok

Centrum voľného času Domino pripravilo pri príležitosti Dňa študentstva na 22. novembra improvizačnú súťaž pod názvom "Šaráda 2019 - Bláznivý piatok". Súťažilo osem mužstiev zo siedmich základných škôl a školského parlamentu. Našu alma mater reprezentovali Lea Krajčová a Jakub Laca z VIII.B. Prišli ich povzbudiť všetci spolužiaci z triedy. Jednou z ôsmich kategórií bola tzv. domáca úloha - krátka scénka, ktorú si mali vopred pripraviť. Ostatné disciplíny boli zamerané na šikovnosť a dôvtip. Porota udelila dve zlaté miesta, dve strieborné, dve bronzové a dve zemiakové. Lea a Jakub skončili na druhom mieste a z Domina si okrem diplomov odniesli sovy ako symboly múdrosti. My sme spolu s nimi prežili zábavné dopoludnie a odniesli si výbornú náladu.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.