UVOD Slider

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Šaráda 2019 - Bláznivý piatok

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Centrum voľného času Domino pripravilo pri príležitosti Dňa študentstva na 22. novembra improvizačnú súťaž pod názvom "Šaráda 2019 - Bláznivý piatok". Súťažilo osem mužstiev zo siedmich základných škôl a školského parlamentu. Našu alma mater reprezentovali Lea Krajčová a Jakub Laca z VIII.B. Prišli ich povzbudiť všetci spolužiaci z triedy. Jednou z ôsmich kategórií bola tzv. domáca úloha - krátka scénka, ktorú si mali vopred pripraviť. Ostatné disciplíny boli zamerané na šikovnosť a dôvtip. Porota udelila dve zlaté miesta, dve strieborné, dve bronzové a dve zemiakové. Lea a Jakub skončili na druhom mieste a z Domina si okrem diplomov odniesli sovy ako symboly múdrosti. My sme spolu s nimi prežili zábavné dopoludnie a odniesli si výbornú náladu.

mini_bannery

Letný ŠKD

Vo štvrtok 2.júla 2020 deti z letnej ŠKD...
Letný ŠKD

OK Geografická Olympiáda

Dňa 6.2.2020 sa na ZŠ Benkovej v Nitre u...
OK Geografická Olympiáda

OK Dejepisnej olympiády

Dňa 14.2.2020 sa na ZŠ Benkovej v Nitre...
OK Dejepisnej olympiády

Vyhodnotenie šk. roka 2019/2021

Vážené p. kolegyne, p. kolegovia, milí ž...
Vyhodnotenie šk. roka 2019/2021
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.