UVOD Slider

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Dejepisná exkurzia Košariská, Bradlo, Čachtický hrad piaty ročník

V piatok 27.septembra sa žiaci piateho ročníka zúčastnili dejepisnej exkurzie konanej pri príležitosti 100-ho výročia úmrtia M.R.Štefánika. Navštívili jeho rodný dom v Košariskách, kde sa oboznámili s jeho plodným životom a navštívili aj miesto jeho posledného odpočinku Bradlo. Potom sa presunuli na Čachtický hrad, ktorý nás svojou krvavou históriou stále fascinuje. Vyšlo aj počasie, bol príjemný jesenný deň, a žiakom sa exkurzia veľmi páčila. Vrátili sa síce unavení, ale obohatení o nové poznatky z histórie nášho národa.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.