UVOD Slider

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

2% z DANE

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby Tlačivo k stiahnutiu nájdete v zložke tlačivá.

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

ŠvP 2018 I. - IV.D

V rekreačnom zariadení Stará Myjava, ktoré  sa nachádza v prekrásnom lesnom prostredí, 8 km od mesta Myjava, strávilo 20 žiakov z Janíkoviec školu v prírode. V týždni od 30. 4. - 4. 5. 2018 tu zažili učenie v prírode, mohli si overiť, ale aj získať vedomosti a zručnosti v rôznych kluboch a súťažiach. Domov si odniesli množstvo nádherných zážitkov.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.