UVOD Slider

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

Mikuláš

Pod okienkom z večera, ktosi ťuká - nazerá. Biela brada až po pás, jaj veď je to Mikuláš!

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Číta celá škola 2018

V dňoch 26. 3. -  6. 4. 2018 sme sa opäť zapojili do projektu "Číta celá škola".

Prečo?

Pre lepšiu pamäť, bystrejšiu myseľ, väčšiu kreativitu, bohatšiu slovnú zásobu, analytické a kritické myslenie a aby sme mohli  aspoň na chvíľku uniknúť do sveta fantázie.