UVOD Slider

e-strava

e strava

Workshop - Začíname s micro:bitom

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Vzhľadom na pandemickú situáciu je ešte stále väčšina žiakov doma, čo sťažuje aj vyučovanie informatiky. Napriek tomu existuje viacero možností, ako takú hodinu informatiky kreatívne a zaujímavo odučiť aj na diaľku. Napríklad pomocou využitia micro:bitov, ktoré sa nám podarilo získať vďaka Telecomu a nadácií Pontis. Preto sa dňa 31.3.2021 žiaci VIII.C triedy zúčastnili workshopu prostredníctvom spoločnosti Aj Ty v IT s názvom ENTER – "Začíname s micro:bitom - nadstavbový workshop".

Jeho hlavným cieľom je naučiť žiakov programovať hravou a atraktívnou formou.

Žiaci sa prostredníctvom zážitkového učenia dozvedeli zaujímavé informácie o danej téme.

Workshop bol pre žiakov veľmi prínosný.

Pani lektorkám ďakujeme!