UVOD Slider

e strava

2 % (za 2019)

Dávajte si pozor !

Darujte 2% správne. Nenechajte vaše dane prepadnúť kvôli zbytočnej chybe. Vaše 2% pomôžu zlepšiť edukačný proces na našej škole. Podporte náš 2%. Veríme v silu pomoci.
Dávame, aj dostávame.

Čakalo na ne nové detské ihrisko, tematicky namaľované dvere učební, novo zrekonštruované WC, niekde interaktívne tabule, niekde biele, vymaľované toalety či nábytok v triedach a telocvični. Niektoré z týchto vecí sme mohli zrealizovať aj vďaka Vám a Vášmu príspevku v rámci 2 % z daní.

Preto, budeme radi, ak aj tento rok pomôžete. Tlačivo bude k dispozícii u tr. uč. a taktiež na tomto mieste alebo stiahnuť TU.

ĎAKUJEME!!! Vedenie školy