UVOD Slider

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Via Historica - Cesta slov. históriou

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

29. 2. 2016 nám šermiarsko-divadelná kumpánia Via Historica ponúkla štylizovanú hodinu dejepisu, so zameraním na slovenské dejiny. V predstavení previedli našich žiakov významnými obdobiami slovenských dejín (Slovania, Turecké nájazdy, stavovské povstania, Jánošík, Štúr).
Žiaci mali možnosť vidieť dobové kostýmy, historické zbrane i šermiarske súboje v humorných divadelných scénkach, zážitkovou formou sa dozvedeli historické fakty a boli interaktívne zapájaní do programu.

Ďakujeme!

Ďalšie fotky nájdete v našej fotogalérii:  http://www.zsfatranskanr.sk/fotogaleria

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.