UVOD Slider

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Európsky deň jazykov

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Z iniciatívy Rady Európy sa každý rok 26. septembra oslavuje Európsky deň jazykov. Aj na našej škole sme zorganizovali oslavu Európskeho dňa jazykov formou projektu, do ktorého sa zapojili žiaci V.A a V.D triedy. Každý žiak mal za úlohu pomenovať v anglickom jazyku jeden členský štát Európskej únie podľa vlajky a následne v jazyku tejto krajiny napísať slovo "ahoj" a jedno vlastné slovo, ktoré si vybral. Žiaci prezentovali svoje projekty a zároveň sa aj naučili nové slová v mnohých jazykoch. Celý projekt je vo forme plagátov prístupný na stene pri učebni anglického jazyka a je k dispozícii všetkým žiakom, ktorí sa chcú naučiť nové slová v rôznych jazykov.
Zároveň sa toto aktivitou zapojíme do súťaže "Európsky deň jazykov 2020 na našej škole", v ktorej môžeme vyhrať poukaz na nákup cudzojazyčnej literatúry.

 

mini_bannery

Manuál k organizácii vyučovania od 19. 10. 2020

Prevádzka ZŠ od 19. 10. 2020 - aktualizo...
Manuál k organizácii vyučovania od 19. 10. 2020

Nosenie rúšok od 15.10

Opatrenia rúška 15.10.2020
Nosenie rúšok od 15.10

Prevádzka a vnútorný režim ZŠ od 12. 10. 2020 do odvolania

Vážení rodičia, v zmysle opatrenia krízo...
Prevádzka a vnútorný režim ZŠ od 12. 10. 2020 do odvolania

Európsky deň jazykov

Z iniciatívy Rady Európy sa každý rok 2...
Európsky deň jazykov
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.