UVOD Slider

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

"Team building" zamestnancov školy

V stredu, 28. 8. 2019, zažili naši zamestnanci (pedagógovia, p. kuchárky, p. upratovačky i p. školník) krásne chvíle.

Navštívili Kalváriu v Banskej Štiavnici, ktorou ich sprevádzal skvelý pán Martin Macharik. Zaujímavou formou im odprezentoval históriu vzniku Kalvárie, poukázal na dôležité historické momenty a pootváral zákutia, kde sa len tak ľahko človek nedostane. 

Po návšteve Kalvárie sa niektorí vydali do Banky lásky a vypočuli si zaujímavý príbeh lásky Maríny a A. Sládkoviča. Prezreli si dom, v ktorom žila Marína. Očaril ich trezor, ktorý je vytvorený z najdlhšej Ľúbostnej básne sveta.

Trošku oddychu a načerpania novýh síl získali v kaviarničke Divná pani.

Záver patril Počúvadlu, pri ktorom sa posilnili na skvelom pečenom prasiatku, kávičke a štrúdle. Niektorí využili krásne počasie a okúpali sa, iní sa člnkovali, bicyklovali či absolvovali malú prechádzku.

Akcia sa vydarila, spokojnosť bola na mieste a mnohí vyjadrili nádej, že takéto výlety budú aj pokračovať aj v budúcnosti.

A ja verím, že budú!!!! S. Palková

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.