UVOD Slider

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

"Na štarte mužnosti", "Čas premien" 2018/2019

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 
logo
6. 12. 2018 sa siedmačky a siedmaci zúčastnili besied s pani lektorkou z MP promotion, s.r.o.
Beseda na tému "Čas premien" venovala dievčatám. Má na škole mnohoročnú tradíciu. Cieľom besedy bolo umožniť pochopiť dievčatám fyzické a psychické zmeny, ktorými prechádzajú alebo budú prechádzať. Pomôcť dievčatám nahliadnuť do tajov dospievania, správnej intímnej hygieny a prevencii gynekologických ochorení. Pri rozhovore s lektorkou zistili, že dospievanie nie je prechádzka ružovou záhradou, ale je to úžasná cesta.
Chlapci sa zúčastnili prednášky „ Na štarte mužnosti“, zoznámili sa s fyzickými a psychickými zmenami, ktoré ich čakajú. Pani lektorka ich oboznámila aj so zásadami správnej hygieny a výživy v období dospievania.
Prednášky boli veľmi poučné a sú súčasťou výchovy k manželstvu a rodičovstvu.
Pani lektorke ďakujeme.
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.