UVOD Slider

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Slovák s francúzskym srdcom, Francúz so slovenským srdcom

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Žiaci francúzskeho gymnázia Spojenej školy na Slančíkovej 2 od septembra usilovne pripravovali vernisáž o generálovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi s podtitulom Slovák s francúzskym srdcom, Francúz so slovenským srdcom.

Okrem žiakov 9. A našej školy a iných škôl sa ho zúčastnili aj politickí predstavitelia a francúzsky atašé. S obdivom sme sledovali program a projektové výstupy žiakov. Podarilo sa im úžasne spracovať jeho život a obdobie 1. svetovej vojny. Ďakujeme za pozvanie, sme radi, že sme boli pritom.

 

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.