UVOD Slider

Olympijský deň Fatranskej

22. 6. 2018 ZŠ, Fatranská zažila niečo neuveriteľné. Multifunkčné ihrisko sa zaplnilo športovcami, ktorý v ten deň prišli osláviť Deň olympizmu. Úvodný ceremoniál sa nezaobišiel bez hymny, ohňa a vlajky. Nechýbali ani významní olympionici ako Z. Štefečeková, Jozef Štümpel či M. Krištof, ktorí radi zapózovali žiakom pri fotení. Nasledovalo športovanie. 

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

Lyžiarsky kurz 2018

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Deň otvorených dverí na AÚ SAV

7. novembra 2018 sa žiaci V. B a V. C našej školy zúčastnili prehliadky Archeologického ústavu SAV v Nitre. Počas takmer dvoch hodín mali možnosť sa zoznámiť s miestami, kde najvýznamnejší archeológovia pracujú ako napr. knižnica so študovňou, laboratóriá i odborné kancelárie s najmodernejšou technikou. 

Dozvedeli sa veľa zaujímavého o živote a práci našich popredných vedcov, ktorí skúmajú našu minulosť.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.