UVOD Slider

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

2% z DANE

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby Tlačivo k stiahnutiu nájdete v zložke tlačivá.

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Deň otvorených dverí na AÚ SAV

7. novembra 2018 sa žiaci V. B a V. C našej školy zúčastnili prehliadky Archeologického ústavu SAV v Nitre. Počas takmer dvoch hodín mali možnosť sa zoznámiť s miestami, kde najvýznamnejší archeológovia pracujú ako napr. knižnica so študovňou, laboratóriá i odborné kancelárie s najmodernejšou technikou. 

Dozvedeli sa veľa zaujímavého o živote a práci našich popredných vedcov, ktorí skúmajú našu minulosť.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.