Vyučujúci jednotlivých predmetov sa venujú vynikajúcim žiakom a zapájajú ich do množstva súťaží a do predmetových olympiád. Ich úspechy nás veľmi tešia.

V čom sme dobrí?

Slávik Slovenska 2018- školské kolo

Zaspievaj slávičku v zelenom hájičku

a ja ti zaspievam cestou po chodníčku...

Aj u nás sa spievalo, a nádherne. 18. 4. 2018 s v našej škole uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska 2018.

I. kategória

1. miesto. Lara Mochnaľová I.A

2. miesto. Kamila Straňáková II.A

3. miesto. Alica Vogelová III.A

II.kategória

1. miesto. Lara Hačková V.A

2. miesto Jana milová V.A

2 miesto. Natália Garčárová IV.B

Gratulujeme a víťazom  držíme palca v  okresnom kole.

McDonald's cup 2018

V stredu, 11. 4. 2018, naši najmenší futbalisti vyhrali suverénne skupinu v obvodnom kole McDonald's cupe a postúpili na Majstrovstvá okresu.

Tešíme sa z pekného úspechu a držime palce v ďalšom kole.

Hviezdoslavov Kubín 2018- okresné kolo

11. 4. 2018 sa naše žiačky zúčastnili okresnėho kola súťaže v prednese poėzie a prózy Hviezdoslavov Kubín. A. Gáliková zo IV. B sa umiestnila na 2. mieste v prednese poézie, B. Beňušíková z V. B triedy tiež na 2. mieste v prednese prózy. Dievčencom blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Svetový deň vody 2018

22. 3. 2018 pripravila Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. aj tento rok podujatie pri príležitosti Svetového dňa vody. Keďže sme sa nemohli zúčastniť akcie na námestí, pretože sa v daný deň počasie vôbec nepodobalo na jarné, naši žiaci sa zapojili aspoň do výtvarnej súťaže. Cenu získali M. Škola z II. C, R. Hudecová z III. C a K. Billíková z VIII. B.

STORY v ANJ 2018

27.  marca 2018 sa v Centre voľného času uskutočnilo Okresné kolo v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku, kde sa v silnej konkurencii žiačka IV. B triedy Andronika Gáliková umiestnila na fantastickom 1. mieste a Karol Billík, žiak V. A na skvelom 2. mieste. Srdečne blahoželáme!!!

Majstrovstvá okresu v gymnastickom štvorboji

Dňa 22.3. sa naše žiačky zúčastnili Majstrovstiev okresu v gymnastickom štvorboji. V kategórii starších žiačok nás reprezentovali M.Fintová, K.Billíková, P.Horváthová, R.Skovajová a L.Illečková, ktoré sa umiestnili na 2.mieste. Mladšie žiačky R.Kuklová, B.Beňušíková, P.Galová, V.Šimová, J.Milová vybojovali krásne 1.miesto a postúpili na Majstrovstvá kraja do Nových Zámkov. Blahoželáme!!!

Pytagoriáda 2018 - okresné kolo

V dňoch 13. - 14. 3. 2018 sa na ZŠ Cabajská v Nitre realizovalo okresné kolo Pytagoriády žiakov 3. - 8. ročníka. Našu školu reprezentovalo 13 žiakov, z toho 6 žiakov získalo 10 a viac bodov z 15, čím sa stali úspešnými riešiteľmi.

4. roč.: 5. m. Daniela Tóthová, 6. m. Filip Ábel, 7.m. Jakub Oravec

5. roč.: 6. - 10. m. Sára Zvalová, 29.- 30. m. Karol Billík

8. roč.: 16. m. Klára Billíková

Ďakujeme a prajeme veľa šťastia pri riešení ďalších matematických hlavolamov.

Miniliga M. Stocha 17/18

V piatok, 23. 2. 2018, naši najmladší futbalisti odohrali ďalšie kolo miniligy M. Stocha.

Chlapci všetky zápasy vyhrali a súperom udelili 35 gólov.

Najviac treba vyzdvihnúť výkon Dávidka Antaloviča, ktorý súperom nastrieľal 14 gólov.

SUPER!!! Ďakujeme za výborne výkony.

Pytagoriáda 2017 - školské kolo

13. a 14. 12. 2017 sme zrealizovali školské kolo matematickej súťaže Pytagoriáda. Zúčastnilo sa ho 22 žiakov I. st., z ktorých 10 bolo úspešných a 28 žiakov II. stupňa, z ktorých postúpilo 9 do okresného kola. Všetkým úspešným riešiteľom gratulujeme a budeme držať palce v ďalšom kole.

P4: Ábel F. (25 b.), Oravec J. (25 b.), Tóthová G. (24 b.), Koščialiková A. (23 b.), Luong Duc Tiendat (23 b.), Hochel L. (21 b.), Ďuga M. (20 b.), Garčárová N. (19 b.), Gubková A. (16 b.), Jančovicová N. (16 b.)

P5: Zvalová S. (17 b.), Billík K. (16 b.)

P6: Ondruška D. (13 b.)

P7: Pilka M. (13 b.), Földeši F. (12 b.), Adamovská N. (11 b.)

P8: Mehager A. (16 b.), Billíková K. (14 b.), Kováč M. (11 b.)

Miniliga M. Stocha

Presne na čarodejku Luciu, 13. 12. 2017, naši najmenší futbalisti odohrali 2. kolo miniligy M. Stocha.

Všetky zápasy zvládli bravúrne a do ďalšieho kola tak postupujú bez jedinej prehry dnešného súboja. Ďakujeme chlapcom za výkon, vyzdvihnúť však treba najmä výkon Dávidka Antaloviča, ktorý súperom nastrieľal 12 gólov.

Podkategórie