UVOD Slider

Olympijský deň Fatranskej

22. 6. 2018 ZŠ, Fatranská zažila niečo neuveriteľné. Multifunkčné ihrisko sa zaplnilo športovcami, ktorý v ten deň prišli osláviť Deň olympizmu. Úvodný ceremoniál sa nezaobišiel bez hymny, ohňa a vlajky. Nechýbali ani významní olympionici ako Z. Štefečeková, Jozef Štümpel či M. Krištof, ktorí radi zapózovali žiakom pri fotení. Nasledovalo športovanie. 

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

Lyžiarsky kurz 2018

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Číta celá škola 2018

V dňoch 26. 3. -  6. 4. 2018 sme sa opäť zapojili do projektu "Číta celá škola".

Prečo?

 

Pre lepšiu pamäť, bystrejšiu myseľ, väčšiu kreativitu, bohatšiu slovnú zásobu, analytické a kritické myslenie a aby sme mohli  aspoň na chvíľku uniknúť do sveta fantázie.