UVOD Slider

Nový školský rok a s ním nová web stránka školy.

Srdečne Vás chcem privítať na novej webovej stránke Základnej školy na Fatranskej ulici v Nitre.Súčasnosť si vyžaduje kvalitné a presné informácie, ku ktorým sa ľudia dostanú jednoducho. S týmto cieľom začíname budovať našu novú internetovú stránku.  Dôležité pre nás sú i reflexie návštevníkov a ich prípadné námety na jej skvalitnenie.Očakávame,…

O škole

Naša základná škola so sídlom na Fatranskej ul. 14 slúži už 30 rokov ako druhý domov pre deti nielen z okolitého sídliska Chrenová, ale každý deň k nám cestu merajú žiaci, ktorí dochádzajú zo všetkých kútov Nitry, dokonca mnohí z jej blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Prebiehajúce obsahové zmeny v rámci reformy školstva, ktorá je…

E-Žiacka knižka

ico izk

Alf

alf

e-strava

e strava

Testovanie 5_2017

Dňa 22. 11. 2017 sa  uskutoční celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka T5-2017.
Žiaci 6. - 9. ročníka budú mať v tom čase riaditeľské voľno.
Z tohoto dôvodu budú žiaci 6. - 9. roč. automaticky odhlásení zo stravy v ŠJ.

 

Bližšie info na stránke www.nucem.sk, alebo http://www.nucem.sk/sk/testovanie_5